Всім відомо, що джут є відмінним матеріалом утеплювача для дерев'яних інших дерев'яних конструкцій. Джут ділиться на иглопробивной і термоджут. Чим же вони відрізняються?
Термоджут
Термоджут - виготовляється тільки з первинних джутових волокон, ступінь очищення - висока, колір - золотистий. Технологія виробництва - Термоскріплення (скріплення волокон відбувається при високій температурі). Оптимальна щільність - 300 г / м2, що набагато менше на відміну від щільності иглопробивного джуту, при цьому виробу виходить товщиною 15 мм. Термоджут є більш надійним і сучасним матеріалом, на відміну від своїх попередників, та й виготовляється він тільки сучасним імпортним обладнанням, в Росії таких не існує.
Гідна альтернатива (екологічно чиста)
Голкопробивний джутовое полотно
Голкопробивний джутовое полотно - це новий вид готового утеплювача, готового до застосування. До його складу може входити як 100% джут, так і додавання льону. При утепленні голкопробивним полотном, також і термоджутом, питання конопатки щілин відпадає. Подібностей у цих двох матеріалів досить багато, наприклад: екологічність, натуральність, не гниє і не розноситься комахами / птахами, відмінно утеплює. Відмінність иглопробивного джутового полотна від термоджута - щільність. Щільність иглопробивного матеріалу дорівнює 500 г / м2. В принципі, обидва цих матеріалу відмінно справляються зі своїм завданням - утеплення дерев'яних будинків.
Рекомендації експерта:
Якщо ви поставили основним завданням високу екологічність будівництва дерев'яного будинку або лазні, то наша рекомендація вибрати і купити джут иглопробивной вироблений за традиційною старої ткацької технології виготовлення натуральних нетканих полотен.
Вибираючи иглопробивной джут, для утеплення дерев'яного дерев'яного споруди слід врахувати, що даний матеріал підійде, як для будівництва з деревини природної вологості, так і для сухої деревини - клеєного бруса і сухого ціліндрованного колоди.
Термоджут, за своїми характеристиками найкраще застосовувати при будівництві будинків з висушених колод і клеєного бруса. Якщо застосовувати термоджут при зборці дерев'яних будинків з колод і бруса природної вологості, то є великі побоювання, що в міжвінцових стиках можуть з'явитися осередки гниття деревини через наявність штучних поліпропіленових волокон в складі утеплювача термоджут.

|