Пятница, 04.07.2025, 14:36
Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | RSS
 

Главная » 2017 » Январь » 30 » Сходи в будинку- дорога до мрії
22:35
Сходи в будинку- дорога до мрії

 

По-іншому і не хочеться називати цей важливий і вартий поваги елемент інтер'єру. Навколо конструкції сходів в будинку розгортаються найзапекліші суперечки й обговорення. Кожен уявляє себе на сходах як повноправного господаря будинку і кожен хоче бачити сходи як найкрасивішу частину будинку. У багатьох людей - конструкція сходів є втіленням достатку, успіху в житті.
Однак, щоб мрія втілилася в життя, слід дотримуватися основних принципів проектування і суворо дотримуватися правил конструювання цих красивих і складних конструкцій. Переробити таку конструкцію - неможливо. Дешевше і простіше - сконструювати нові сходи. У цій статті ми запропонуємо по-новому підійти до питання про проектування і будівництво сходів. Діти в повзунках, старі та немічні люди, просто хворі - ось категорія тих людей, які визначають форму і параметри сходів. Саме щоб зробити сходи безпечними, і трудилися архітектори та проектанти. Якщо конструктор задовольнить всі вимоги безпеки цих людей, то і всім іншим буде зручно користуватися сходами. Ось які золоті правила були виведені конструкторами для того, щоб сходи були зручними і безпечними. Ці правила поширюються на більшість видів сходів: гвинтові, маршові та інші.

Параметры лестницыРекомендуемий ухил маршу - 1:2
Оптимальна ширина сходинки - 30 см
Оптимальна висота сходинки - 15 см
Зручні сходи вийдуть, якщо: подвоєна висота підсходинки і ширина сходинки в сумі дорівнювали 60 - 65 см. Або є така емпірична формула зручності сходів: різниця між шириною сходинки і висотою підсходинки повинна бути 12 см.
Безпечними сходи будуть, якщо: сума ширини сходинки і висоти підсходинки = 46 см
Висота поручнів до сходів повинна бути не менше 90 см.
Відстань між стійками поручнів не повинна бути більше 10 см для безпеки маленьких дітей.
Якщо особливості будинку такі, що вам підходять тільки сходи з забіжними сходинами, то по всій довжині маршу ширина сходинки в центрі кожної сходинки не повинна бути менше 28-30 см.
Навіть людина з 2-ух метровим зростом не повинен зачіпати головою саму нижню частину сходового просвіту в найнижчому місці.
По міцності сходини повинні мати подвійний або потрійний запас міцності по утриманню ваги.
Ширина маршу може бути різною і залежить від того скільки Ви місця "залишили" для сходів і для яких цілей сходи використовується. Для просторих холів довжина щаблів може бути від 2 до 4 метрів. Для виходу на горище - це може бути і 60 см.
Існує безліч форм сходів: вона може бути гвинтовий, прямий, поворотною на 90 градусів і на 180 градусів, кільцевої. Деякі сходи можуть містити проміжну площадку. При нестачі довжини сходового маршу використовують секторні забіжні східці.
Це в деяких випадках дозволяє заощадити до 1 метра підйому.
Безперечним є й те, що проектувати сходи треба на етапі будівництва будинку, а не після того як стіни вже зведені! Краще в цьому випадку - вдатися до допомоги професійних фахівців. Сходи - дорога до мрії. І писати про ці мрії ми ще будемо на сторінках нашого сайту.




[20.02.2013]
Конопатка будинків з оциліндрованої колоди (1)


Категория: Деревянные дома | Просмотров: 536 | Добавил: Kakaby | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Cвойства конопатки
Основные свойства конопатки являются:

     высокая натуральность
     высокая термостойкость
     высокая звукоизоляция
     Высокая тепловая инерция
     Хорошая паропроницаемость («дышащие»)
     Хорошая гибкость
     Стойкость к огоню и вредителям
     По своей сути герметичный
     Температурно устойчивая
TM "Konopatka"
0665627508

Календарь
«  Январь 2017  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Реклама
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0