Пятница, 17.05.2024, 09:35
Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | RSS
 

Главная » 2017 » Февраль » 5 » Утеплювач швів деревяного будинку
19:54
Утеплювач швів деревяного будинку

Як утеплити деревяний будинок з брусу?  Це складне питання. І складність полягає  в тому , що існує безліч способів захистити приміщення будинку з брусу від проникнення холодного повітря та пилу всередину. Найстарішим способом є ущільнення швів мохом. Однак, такий спосіб не відповідає сучасному вигляду будинку з вінців (брусу). Існує думка, що висока точність виготовлення деталей деревяного будинку та форма брусу дозволяє взагалі не проводити утеплення вінців зрубу.Іноді, доцільність використання ущільнювача вирішується банально - наявністю коштів. Наведемо перелік можливих способів ущільнення швів між вінцями (між брусом).
 

Мох.  Пакля проста. Це - не розповсюджені матеріали. Складний у використанні, екологічно чистий. Відсутність визначених геометричних розмірів  дозволяє використовувати тільки для конопачення стін старих будинків, що збудовані з лафетного брусу.
 2. Льоноволокно або стрічкова пакля. Це натуральний матеріал, який виготовляється з 100% льону. Сировина вирощуєтся в Україні. Зберігає здоровий мікроклімат в будинку. Виготовлення ущільнювача у вигляді стрічки спрощує процедуру утеплення швів. Розповсюджені характеристики: 

Довжина стрічки: 25 м.
Ширина: від 3см з наступним кроком 0,5 см
Товщина - 8-10 мм.
Щільність - 700 г / м2.
Склад: 100% льон.
Вартість: від 2 до 4 грн за метр погонний
3. Синтетичні матеріали (наприклад синтипон)
використовується рідко не зважаючи на зручність виконання робіт з утплення.

4.Джутовий ущільнювач. Міжвінцевий повстяний утеплювач - теплоізоляційний матеріал, що виготовляється з натуральних волокна джуту і льону в пропорції до 90% джуту (решта - льон.) У процесі виготовлення формується полотно, яке пробивається спеціальними голками з щербинами і скріплюється власними волокнами. Джутовий міжвінцевий утеплювач виходить щільним і однорідним по товщині, що забезпечує надійне ущільнення між вінцями в зрубі. Виготовлення полотно нарізається смугами шириною від 3см м до 1 м. Ширину підбирають залежно від розмірів колоди. Рулон міжвінцевого утеплювача розкочується по пазу і кріпиться скобами будівельного степлера.
 

5. Канат лляний для конопачення міжвенцевих швів. Використовується в основному як декоративна прикраса швів зрубів. Підходить тільки для оциліндрованих зрубів. Не застосовується для утеплення будинків з профільованого брусу (клеєного брусу) зробленого в класичному вигляді.
6. Мінеральна вата. Використовується дуже рідко. Однак , це повязано з тим що люди, які винайшли ресурси на будівництво будинку з дерева не хочуть мати такий матеріал в конструкції будинку з  міркувань іміджу та престижу.




[18.12.2014][Натуральне утеплення будинку]
Утеплення будинків (0)


Категория: Натуральне утеплення будинку | Просмотров: 445 | Добавил: Kakaby | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Cвойства конопатки
Основные свойства конопатки являются:

     высокая натуральность
     высокая термостойкость
     высокая звукоизоляция
     Высокая тепловая инерция
     Хорошая паропроницаемость («дышащие»)
     Хорошая гибкость
     Стойкость к огоню и вредителям
     По своей сути герметичный
     Температурно устойчивая
TM "Konopatka"
0665627508

Календарь
«  Февраль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Реклама
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0