Четверг, 02.05.2024, 14:15
Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | RSS
 

Главная » 2017 » Февраль » 13 » Які чинники впливають на енергоефективність дерев'яного будинку
21:30
Які чинники впливають на енергоефективність дерев'яного будинку

Енергоефективність дерев'яного будинку

Є три ключові чинники, що впливають на підвищення енергоефективності дерев'яного будинку.

Ці значення R залежать від виду обраної колоди, її товщини і форми або обраного профілю.

Форма впливає на підвищення енергоефективності, тому що в стіні, вузьким місцем є те, де колоди накладаються один на одного. Найбільш оптимальним варто вважати застосування колод оброблених спеціальними машинами, так як вони зазвичай формують паз і гребінь. При цьому колоди дуже щільно прилягають одна до одної, збільшується площа контакту, а відповідно і товщина стін. Ручну обробку колод варто скоротити якомога сильніше, так як при ній складно домогтися хорошого прилягання колод і стикування кутів, що обов'язково позначиться у вигляді втрат тепла. У погано побудованому дерев'яному будинку в сонячний день можна часто побачити, як просвічують промені. Природно ні про яку енергоефективність в даному випадку не може йти й мови.

Треба визнати, що найбільш теплозберігаючим був би будинок, у якого були відсутні б вхідні двері і вікна. Але це природно нонсенс. При сучасному розвитку технології склопакетів досить просто підібрати відповідні тепловодні характеристики і дизайн вікон. Головне приділити увагу стикам з колодами. З дверима все трохи складніше.

Якщо використовувати дешеві двері, то дуже часто можна звести нанівець всі старання по підвищенню теплозберігаючих властивостей і естетики дерев'яного будинку. Тому варто віддавати перевагу більш дорогим варіантам, такі наприклад, як з масиву спеціальних порід дерева. Це додасть гармонуючий із стінами вид, а також забезпечить теплопровідні і характеристики.

Установка дверей повинна проводитися хорошими фахівцями. Цей елемент будинку найбільш часто є основним джерелом втрат тепла, внаслідок того що двері не статичні і забезпечити герметичність з ними набагато складніше.

yaki_chinniki_vplivaut_na_energoefektivnist_derevyanogo_bydinky_2.jpgДерев'яний будинок, якщо він побудований правильно, є надзвичайно енергоефективною системою. Так само з колоди традиційно будують лазні під ключ недорого. Це відбувається з термічних властивостей матеріалу. У такому будинку в денний час колоди поглинають і утримують сонячне тепло.

Вночі ж коли будинок остигає частину цього тепла стіни випромінюють назад в кімнату, зберігаючи більш комфортну температуру. З ранку при цьому потрібно набагато менше витрат енергії для нагрівання дерев'яного будинку в порівнянні зі звичайним, що призводить до істотного зниження рахунків оплати тепла. Нещодавно були проведені нові дослідження в лабораторіях Оттави. Вони показують, що тепловий опір дерева або R фактор, насправді лінійно збільшується з пониженням температури. Іншими словами, чим холодніше стає на вулиці, тим вище ізоляційні властивості будинку зі стінами з колод.




[01.06.2014]
Какая последовательность работ при устройстве электрики в новой квартире? Советы джут – межвенцовый утеплитель (0)


Категория: Деревянные дома | Просмотров: 475 | Добавил: Kakaby | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Cвойства конопатки
Основные свойства конопатки являются:

     высокая натуральность
     высокая термостойкость
     высокая звукоизоляция
     Высокая тепловая инерция
     Хорошая паропроницаемость («дышащие»)
     Хорошая гибкость
     Стойкость к огоню и вредителям
     По своей сути герметичный
     Температурно устойчивая
TM "Konopatka"
0665627508

Календарь
«  Февраль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Реклама
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0